leon 81kw AHF cuká

r.v. 1999-2005
Odpovědět
loupag
Příspěvky: 2
Registrován: 22.11.2012, 22:51

leon 81kw AHF cuká

Příspěvek od loupag »

Zdar všem jsem tu nový a tak se předem omlouvám jestli dělám něco proti pravidlům.Téma jsem hledal i na více forech ale tak jak bylo ukončený tak pro mě neřešitelný.
Muj problém teda mího auta je u Leonu AHF 81kw (udájně chip tvrdil majitel při prodeji,já ho necejtim) že cuká někdy hned za studena někdy až po zahřátí vstřiky i turbo prej jsou ok...Dělá to zhruba př lehkym plynu mezi volnoběžnýma až cca 1700ot/min ale když mu v průběhu šlápnu tak ztrátu na výkonu ani nic jinýho necejtim ani necukne.Jako první jsem vyměnil všechny filtry ale nepomohlo potom mi bylo paradíno odpojit radio pokud mám neoriginální,a mám zapojené piny 1,2,5 jenže ty mám odpojený na VAGU píše 3 chyby18062 - prectete pamet zavad kombinovaneho pristroje,,,17946 - odpojovaci ventil paliva (N109): preruseni / zkrat na kostru,,,18065 - klimatizace vstup/vystup - zkrat na plus,,,16885 - signal rychlosti vozidla: neverohodny signal tachometr ukazuje ok a přijde mi že nezkresleně ale v popisu chyby je cukání při řazení což by odpovídalo...Předem dík za všechny nápady

loupag
Příspěvky: 2
Registrován: 22.11.2012, 22:51

Re: leon 81kw AHF cuká

Příspěvek od loupag »

Jo EGR je zaslepen,sání vyčiště ný jsem zapoměl doplnit...

Uživatelský avatar
DAVEMO
Příspěvky: 75
Registrován: 28.08.2011, 22:20
Bydliště: OVA-Zabřeh

Re: leon 81kw AHF cuká

Příspěvek od DAVEMO »

máš draty přelámane kolik to má najeto
Seat toledo 1.9tdi 66kw rotačka rv.2004 ALH

Rouballik
Příspěvky: 10
Registrován: 11.08.2012, 18:10

Re: leon 81kw AHF cuká

Příspěvek od Rouballik »

Rád bych to téma nějak uzavřel. U takhle rozsáhlého problému je potřeba začít od začátku.
Prvně zjistit co je tam bylo provedeno za TDI chiptuning. Ideálně nahrát zálohu originálního softu a začít řešit diagnostiku chybu za chybou. Auto projet napojené a proměřit hodnoty. Jinak z toho není cesta ven. Tohle nemá žádné předepsané řešení.

Nemáš tam napojený powerbox? Ten občas hází chybové skrumáže.

Odpovědět